INSTALACJE PPOŻ.

Trzeci Kongres Pożarnictwa – 20 sierpnia 2020, online

Kongres adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką przeciwpożarową oraz tych osób, które zajmują się projektowaniem, budową lub dostarczaniem instalacji do budynków użyteczności publicznej i komercyjnej. Do udziału w kongresie zaproszeni są także zarządcy budynków oraz eksperci z zakresu ppoż. Trzeci Kongres Pożarnictwa ma formułę online – odbędzie się 20 sierpnia 2020 w godzinach 10:00 – 13:00. Udział w wydarzniu jest bezpłatny.  

Konferencję poprowadzą prelegenci z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej. Poruszane zagadnienia poparte będą aktualnym stanem prawnym oraz wymaganiami technicznymi. Eksperci przytoczą także przykłady realizacji, dobre praktyki oraz najczęściej popełniane błędy. Zdobyta wiedza i praktyka ma wesprzeć osoby z branży w realizacji coraz bardziej wymagających projektów.

Program Trzeciego Kongresu Pożarnictwa obejmuje:

  • Nowe Systemy Sygnalizacji Pożaru na Polskim Rynku,
  • Instalacje bezpieczeństwa Pożarowego w budynkach (aktualne rozporządzenia),
  • Certyfikowany System Integrujący Urządzenia Przeciwpożarowe BIS-SIUP: podstawy prawne, projektowanie i struktura systemu,
  • Protokół ESP urządzenia adresowalne,
  • Urządzenia do zastosowań specjalnych: iskrobezpieczne, MARINE, SIL2,
  • Centrale z funkcją sterowania gaszeniem.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat udziału w kongresie oraz pakiet materiałów szkoleniowych od prelegentów. Link do rejestracji: https://dndkonferencje.clickmeeting.com/kongres-pozarnictwa-bezplatna-konferencja-on-line-2020-cz3-/register .

Źródło: www.dndproject.com.pl

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Dołącz do Green Energy Congress.
Wydarzenie kierowane jest do osób z kadry zarządzającej, managerów, naukowców oraz praktyków, wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia.
Już 23.09.2021 widzimy się w
Centrum Kongresowym ICE w Krakowie
lub on-line.
Teraz z kodem: PumpLabGEC2021
Otrzymujesz 10% zniżki na zakup biletu
VIP STANDARD