ENERGETYKA

Green Energy Congress, 23 września, formuła hybrydowa

Już 23 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się pierwsza edycja Green Energy Congress. W wydarzeniu można wziąć udział na żywo – w ICE Kraków – lub online, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Green Energy Congress – pierwsze kilkuscenowe ekologiczne wydarzenie w Polsce

Podzielony na cztery sceny: energetyka, przemysł, społeczeństwo, Top Eco Innovation, Kongres Zielonej Energii to innowacyjne wydarzenie budujące świadomość i trend efektywności ekologicznej. Pierwsza edycja wydarzenia skoncentrowana będzie głównie na transformacji polskiego systemu energetycznego na niskoemisyjny i nadchodzących ekologicznych zmianach. Kongres otworzą przedstawiciele polskich i europejskich instytucji wysokiej rangi.

Program Kongresu

Scena Energetyka skumulowana będzie wokół tematów związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii w kontekście aukcji OZE 2021, wpływie zmian w polskiej energetyce na sprzedaż energii, digitalizacji procesów w energetyce. Prelegentami tej sceny są przedstawiciele między innymi: Lotos Petrobaltic, Polkomtel (Plus), Energetyka Sp. z o.o., Polenergia, Grupy Columbus, Urzędu Regulacji Energetyki.

Scena Przemysł to prelekcje związane z OZE i zielonym potencjałem tkwiącym w przedsiębiorstwach o różnym profilu, między innymi: Zrównoważona produkcja i konsumpcja, Odzysk deszczówki w przemyśle, Ekologiczna transformacja ciepłownictwa. Prelegenci z tej sceny to reprezentanci m.in. Hydrogen Poland, ELZAB S.A., Veolia, Instytutu Studiów Energetycznych, Ecol-Group.

Scena Społeczeństwo to tematy z obszaru zmian #DlaPlanety i oczekiwań społecznych w kwestiach środowiskowych, budowania ekoświadomości konsumenta i ekowizerunku firm, ekorozwiązań dla rodzin – fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji.  Prelegentami będą przedstawiciele WWF Polska,  SEEDiA, Centrum UNEP/GRID Warszawa, Implant Warsaw, Klubu Sportowego Warta Poznań.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Green Energy Congress – jak dołączyć?

Wydarzenie transmitowane będzie tylko na jednej platformie. Aby dołączyć do transmisji, należy zarejestrować się TUTAJ i postępować zgodnie ze wskazówkami. Transmisja wydarzenia (najpierw ze sceny otwarcia, a później kolejno na każdej ze scen), rozpocznie się o godzinie 9:00.

Aby dołączyć do wydarzania na żywo w Centrum Kongresowym ICE Kraków, sprawdź szczegóły TUTAJ.

Green Energy Congress

Powiązane Artykuły

Back to top button