AKTUALNOŚCIENERGETYKAWYDARZENIA

Green Energy Congress

Zapraszamy na II edycję wydarzenia, które odbędzie się 4-5 października 2022 w Centrum Kongresowym ICE Kraków i online

II edycja Green Energy Congress

4 i 5 października 2022 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się II edycja Kongresu Zielonej Energii. Przez dwa dni, na czterech scenach jednocześnie, będzie można posłuchać inspirujących prelekcji, wykładów i paneli dyskusyjnych oraz uczestniczyć w warsztatach i sesjach networkingowych.

Green Energy Congress to innowacyjne wydarzenie, kolejne z cyklu corocznych, skoncentrowane na transformacji polskiego systemu na niskoemisyjny, OZE, GOZ i zielonym potencjale. Green Energy Congress buduje trend i świadomość efektywności ekologicznej. Program tegorocznego kongresu składa się z czterech głównych obszarów tematycznych, realizowanych jednocześnie na czterech scenach. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, do uczestnika należy wybór prelekcji:

  • Zielona energia dla regionów (Samorząd lokalny, Smart City).
  • Energetyka (Atom, Wodór, OZE).
  • Zielona Gospodarka (Przemysł, Recykling, Opakowania).
  • Społeczeństwo (Eko trendy, Elektromobilność, Eko Fashion).

Konferencja w formule hybrydowej

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw, samorządu, naukowców, organizacji oraz praktyków wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. Ponadto, uczestniczyć w nim mogą wszyscy zainteresowani zastosowaniem zielonej energii w gospodarce i poprawą sytuacji klimatycznej w Polsce i Europie.

W GEC22 weźmie udział ponad 50 prelegentów – wybitnych ekspertów i praktyków z zakresu Smart City/Smart Village, OZE, zrównoważonego rozwoju, oszczędności energetycznej, GOZ, ESG.

Konkurs Top Eco Innovation

Projektem współtowarzyszącym Green Energy Congress jest konkurs Top Eco Innovation. To inicjatywa, która swój debiut miała również podczas I edycji konferencji. Top Eco Innovation przeznaczony jest dla start-upów, firm, przedsiębiorców oraz organizacji, które mają pomysł, projekt lub już wdrażają ekologiczne rozwiązania. Zgłoszenia do konkursu Top Eco Innovation mogą obejmować różne kategorie, jak np. produkt, usługę czy też działanie CSR. Ideą konkursu jest wyłonienie nowych, ciekawych  rozwiązań i rozpropagowanie ich na szeroką skalę.

Green Energy Congress, 4-5 października 2022, Kraków

Konferencja będzie miała formułę hybrydową, tj. prelekcje i wystąpienia odbywać się będą na żywo na poszczególnych scenach Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Odbędzie się również transmisja on-line, za pośrednictwem specjalnej, dedykowanej platformy iPlatform.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne na stronie Green Energy Congress oraz w social mediach (YouTube, Facebook, Linkedin).

Tegoroczna konferencja jest II edycją Kongresu. Potwierdzeniem sukcesu I edycji GEC jest nagroda portalu Lovekrakow.pl, przyznana w październiku ur. za:  „Ekologiczną Inicjatywę roku”. Relacja z zeszłorocznej edycji TUTAJ. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji!

Powiązane Artykuły

Back to top button