WYDARZENIA

Green Energy Congress, kongres w formule hybrydowej, 23 września 2021

Trzyscenowy kongres dotyczący zielonej energii dostrzeganej z trzech perspektyw: przemysłu, energetyki i społeczeństwa.

O kongresie

Ciągłe wzrosty kosztów zużycia energii pozyskiwanej z paliw kopalnych, ocieplenie klimatu i rosnący negatywny wpływ dwutlenku węgla na środowisko w skali globalnej, już od kilku lat kształtują świadomość i pozytywny trend o znaczeniu zielonej energii dla rozwoju przemysłu. Polska jest jednym z krajów, które wprowadziły wiele rozwiązań, jednak poziom użycia odnawialnych źródeł energii jest na bardzo niskim poziomie. Green Energy Congress to wydarzenie budujące trend i świadomość w gospodarce o możliwościach technologicznych w obszarze OZE, które już teraz są dostępne w Polsce.

Dla kogo?

Wydarzenie kierowane jest do osób z kadry zarządzającej, managerów, naukowców oraz praktyków, wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. Green Energy Congress kierowany jest do  wszystkich zainteresowanych zastosowaniem zielonej energii w gospodarce i poprawą sytuacji klimatycznej w Polsce i Europie.

Program

Program kongresu składa się z trzech obszarów tematycznych – przemysł, energetyka, społeczeństwo, realizowanych jednocześnie na trzech scenach. Wybór sceny i prelekcji należy do uczestnika. Szczegółowy program Green Energy Congress.

Formuła hybrydowa

Green Energy Congress to wydarzenie realizowane w formule hybrydowej. Istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu online oraz offline dla ograniczonej liczby osób, by zachować zasady reżimu sanitarnego.

Top Eco Innovation

To konkurs skierowany do firm, start-upów, instytucji i wszystkich szeroko pojętych działalności, promujących trendy i postawy eko. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie: produkt, usługa, działania CSR, budujące świadomość, postawy, zachowania ekologiczne. Jeśli posiadasz rozwiązanie wpisujące się w tematykę eko, odnawialnych źródeł energii, zielonej energii, proekologicznych, sprawdź stronę konkursu i przedstaw swój projekt!

Green Energy Congress oraz Finał Top Eco Innovation – 23 września 2021. Szczegóły na www.greenenergycongress.pl.

Powiązane Artykuły

Back to top button