WYDARZENIA

I FORUM EKSPERTÓW PUMPLAB

Forum Ekspertów PumpLab to cykl kwartalnych, branżowych spotkań z przedstawicielami świata nauki, przemysłu i usług, obejmujących infrastruktury pompowe. Podczas spotkań przedstawiciele polskich uczelni wyższych, producentów, serwisów pompowych oraz użytkowników pomp prezentują swój punkt widzenia na ważne, współcześnie angażujące tematy.

Już 18 marca 2021 zapraszamy na:

I FORUM EKSPERTÓW PUMPLAB – OSZCZĘDNOŚĆ ENERGETYCZNA
W INFRASTRUKTURACH POMPOWYCH.

Spotkanie będzie miało formułę hybrydową – spotkanie prelegentów na żywo z transmisją online dla uczestników, zatem można wziąć w nim udział z dowolnego miejsca na świecie.  

I Forum Ekspertów PumpLab skierowane jest do kadry zarządzającej, managerów oraz praktyków, wdrażających oszczędność energetyczną w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. W trakcie Forum zaprezentowane zostaną konkretne narzędzia przeznaczone do pracy w każdej branży obsługującej infrastruktury pompowe. Spotkanie będzie także okazją do dwukierunkowej wymiany wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych.

Podczas I Forum, osiąganie oszczędności energetycznej w infrastrukturach pompowych przedstawione zostanie z kilku punktów widzenia:

1. naukowego, reprezentowanego przez naukowców najlepszych polskich uczelni, na czele z  dr inż. Przemysławem Szulcem z Politechniki Wrocławskiej – ekspertem w dziedzinie maszyn hydraulicznych, pomp i układów pompowych,

2. technicznego, reprezentowanego przez przedstawicieli serwisów pompowych, realizujących oszczędność energetyczną w obszarze infrastruktur pompowych,

3. praktycznego, z pozycji producentów pomp, innowacyjnych narzędzi i energooszczędnych rozwiązań.

Podsumowaniem spotkania będzie panel dyskusyjny, w trakcie którego przedstawiciele i odbiorcy proponowanych rozwiązań będą mogli wzajemnie wymienić wiedzę i doświadczenia. W panelu wezmą udział m.in. krakowskie wodociągi.

18 marca 2021, od godziny 12:00. Agenda wydarzenia dostępna jest TUTAJ

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które wskaże jak zwiększać efektywność energetyczną w infrastrukturach pompowych oraz, bazując na praktycznych case studies, zaprezentuje jak działają takie rozwiązania.

Aby poznać szczegóły, odwiedź stronę wydarzenia I FORUM EKSPERTÓW PUMPLAB.


Do zobaczenia!

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button