AKTUALNOŚCI

Nawiązanie współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą

Z wielką przyjemnością informujemy, że portal PumpLab nawiązał współpracę z Warszawską Izbą Gospodarczą, reprezentującą Polskie Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych. WIG od 1990 roku buduje silny samorząd gospodarczy, by reprezentować interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Izba wspiera firmy w ich dążeniu do wzrostu konkurencyjności na globalnym rynku. My wesprzemy działania Izby, łącząc przemysł i naukę. 

Warszawska Izba Gospodarcza wspiera rozwój przedsiębiorczości, uczestniczy w budowie silnego samorządu gospodarczego, działa na rzecz budowy konkurencyjności i innowacyjnej gospodarki. Od 30 lat członkostwo w Izbie daje możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, poszerzenia rynków zbytu, podniesienia kompetencji kadry pracowników. Nasza współpraca z Izbą to okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk, z których mogą skorzystać polskie przedsiębiorstwa.

Rolą Izby jest wzmocnienie roli samorządu gospodarczego, międzynarodowa współpraca przedsiębiorstw, promowanie rozwoju młodych przedsiębiorców i przedsiębiorstw, propagowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie. Nawiązując współpracę z Izbą, stajemy się częścią tej społeczności, podzielając te wartości i umożliwiając jej członkom korzystanie ze specjalistycznych zasobów wiedzy i doświadczeń ekspertów.

Zachęcamy do odwiedzin strony Warszawskiej Izby Gospodarczej: https://wig.waw.pl/o-nas/.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button