INSTALACJE PPOŻ.

NFPA reaguje na pandemię koronawirusa. Jesienią nowa platforma wymiany informacji.

NFPA zmienia sposób w jaki będzie dostarczać informacje w dobie pandemii koronawirusa. W związku
z sytuacją w USA i innych częściach świata, NFPA przenosi większość działań na nową platformę cyfrową. Jak podaje, nowe rozwiązanie jest odpowiedzą na potrzeby i reakcje, jakie zgłaszali odbiorcy ich treści od wiosny tego roku.

NFPA poinformowała, że nowa platforma w innowacyjny sposób umożliwi przekazywanie informacji, treści i spostrzeżeń. Ma być bardziej dynamiczna i wydajna niż kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ technologia szybko zmienia sposób, w jaki wszyscy pracują, obecnie każdy chce uzyskać informacje szybciej, w różnych językach i różnych platformach. Rozwiązanie NFPA ma to zapewnić.

Prezes NFPA – Jim Pauley: „Wiemy, podobnie jak Ty, że fizyczna książka kodów lub statyczna cyfrowa wersja kodu nie jest najlepszym sposobem, aby pomóc interesariuszom w rozwiązywaniu problemów
w czasie rzeczywistym. Wiemy również, że potrzebujesz nie tylko tekstu kodu lub standardu; potrzebujesz kontekstu i wglądu, które pomogą Ci analizować problemy i opracowywać rozwiązania.”

W związku z sytuacją, 4 sierpnia 2020 NFPA organizuje wirtualne spotkanie, w którym ma szczegółowo zaprezentować nową platformę. Podczas spotkania przemówi prezes i dyrektor generalny NFPA, zaprezentowany zostanie nowy produkt oraz odbędzie się dyskusja na temat cyfrowej przyszłości branży z udziałem ekspertów. Dostępne będą także darmowe materiały i wybrane treści NFPA.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia: https://events.elasticvirtual.com/nfpa-product-reveal/registration.

Źródło: https://www.linkedin.com/company/nfpa/

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button