ENERGETYKA

PGE wspiera rodzinnych producentów i usługodawców – platforma #Fachowcy i #PGEeSklep

PGE Obrót (członek Grupy PGE), największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, promuje platformy #PGEeSklep i #Fachowcy, wspierając tym samym krajowych producentów i usługodawców. W #PGEeSklep klienci znajdą produkty od polskich dostawców, na #Fachowcy oferty na zlecone prace i usługi polskich przedsiębiorców.

Asortyment #PGEeSklepu to między innymi: produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego, środki kosmetyczne, elementy wyposażenia wnętrz, a nawet rowery. Wszystkie produkty od polskich dostawców oznaczone są logo „Polskie – kupuję to!” i zebrane dodatkowo w jednym katalogu – #produktpolski. Akcja ma na celu zachęcenie odbiorców do kupowania produktów od polskich producentów. Link do PGE eSklep: www.sklep.gkpge.pl.

Darmowa platforma #Fachowcy skupia się wokół osób poszukujących i zlecających konkretną pracę
oraz usługodawców gotowych tę pracę wykonać. Zleceniodawca umieszcza w serwisie ogłoszenie zawierające zakres prac, specyfikację oraz budżet. W odpowiedzi osoby lub firmy składają swoje oferty,
a zamawiający wybiera jedną z nich. Inicjatywa rozpoczęła się w lipcu i przez pierwsze dwa miesiące skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców działających w branży budowlanej, zainteresowanych dotarciem do nowej grupy klientów. Od września działaniami platformy mają zostać objęci klienci indywidualni, którzy w ten sposób będą chcieli złożyć zlecenie na prace budowlane, wykończeniowe i okołobudowlane. Link do platformy „Fachowcy”:  www.fachowcy.gkpge.pl.

Źródło: Grupa PGE

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button