ENERGETYKA

XXII Sympozjum Energetyka Bełchatów, 7 – 9 września 2020

7 września 2020 w Hotelu Sport w Bełchatowie rozpocznie się XXII Sympozjum Energetyka Bełchatów. Trzydniowy program obejmuje panele dyskusyjne, Galę Energetyki oraz wycieczki techniczne.
W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele firm z branży, mający możliwość zaprezentowania się na stoiskach wystawowych. Gospodarzem wydarzenia jest spółka PGE GiEK S.A.

Konferencję rozpocznie uroczyste otwarcie sympozjum i wystawy, po którym uczestnicy wezmą udział
w forum energetycznym: „Europejski Zielony Ład a sprawa polska”. W trakcie rozmowy poruszone zostaną m.in. tematy konkurencyjności polskiego przemysłu na świecie, gospodarki obiegu zamkniętego, neutralności klimatycznej Europy w najbliższej przyszłości. Po południu przewidziane są panele dyskusyjne z obszaru odnawialnych źródeł energii, nowych technologii, źródeł energii i cyfryzacji. Pierwszy dzień sympozjum zwieńczy uroczysta Gala Energetyki.

Kolejny dzień poświęcony zostanie inwestycjom energetycznym w Polsce, Europie i na świecie, ochronie środowiska i bezpieczeństwu. Po godzinie 12 przewidziane są debaty na wybrane tematy. Pierwszy z nich dotyczyć ma transformacji polskiej energetyki, drugi innowacji, startupów i technologii w energetyce.
Na popołudnie przewidziane jest zamknięcie części wystawienniczej.

W trzecim dniu zaplanowane są wycieczki techniczne.

Więcej informacji o szczegółach wydarzenie można znaleźć na stronie organizatora www.kierunekenergetyka.pl.

Źródło: www.kierunekenergetyka.pl

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button