FACILITY MANAGEMENT

Forum Rynku Nieruchomości – 10 września 2020, Warszawa

Forum Asset, Property & Facility Management to organizowana od 15 lat konferencja branży nieruchomości komercyjnych. W tym roku odbędzie się 10 września w Warszawie. Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy właściciele i zarządcy nieruchomości, deweloperzy, Facility Management, dyrektorzy administracyjni, osoby reprezentujące nieruchomości komercyjne (biurowce, centra handlowe, centra logistyczne, szpitale, hotele), Asset, Property i Investment Managerowie.

Spotkanie podzielone będzie na trzy panele. Pierwszy z nich ma dotyczyć pracownika na rynku zarządzania nieruchomościami i trendów z punktu widzenia pracodawcy i pracownika w dobie COVID-19. Drugi panel złożony jest z dwóch części. Podczas pierwszej z nich uczestnicy skupią się na   bezpieczeństwie w biurze, procedurach w dzisiejszych realiach, powrotach do dotychczasowych biur oraz BHP. W trakcie drugiej paneliści opowiedzą o komfortowym miejscu pracy, technologiach i efektywności. Trzeci panel poświęcony zostanie przyszłości rynku nieruchomości – jak będą kształtować się rynki zagraniczne i rynek polski w najbliższym czasie, jak zmieni się poziom cen najmu i kosztów zarządzania. Spotkanie zwieńczy bussinesowy koktajl.

W tym roku, z uwagi na COVID-19, konferencja ma wymiar hybrydowy. Można wziąć w niej udział osobiście – 10 września w centrum Warszawy (lokalizacja jest jeszcze potwierdzana) lub online.   

Źródło: https://powermeetings.eu/am-pm-fm-2/

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button