FACILITY MANAGEMENT

Lista szkoleń Polskiej Rady Centrów Handlowych na wrzesień 2020

Polska Rada Centrów Handlowych, mimo utrudnień związanych z pandemią koronawirusa, nie rezygnuje z organizacji merytorycznych szkoleń dla osób z branży facility managementu. Dotychczas większość spotkań odbywała się w trybie online. Od września PRCH powraca do tradycyjnej formy konferencji branżowych. Na wrzesień zaplanowane są dwa wadarzenia:

  • 17 września 2020, Warszawa: Facility Management. Skutecznie i efektywnie, czyli o technicznym utrzymaniu obiektów handlowych. Szkolenie ma pokazać potrzeby i oczekiwania użytkowników powierzchni handlowych z perspektywy facility managementu oraz zaprezentować najnowsze sposoby na optymalizację kosztów.
  • 22 września 2020, Warszawa: Nowe trendy i inspiracje w działaniu i komunikacji centrów handlowych. Jak realizować cele komunikacyjne galerii handlowych w nowej rzeczywistości? Jak obecna sytuacja wpłynęła na wcześniejsze kierunki rozwoju branży? Podczas szkolenia przytoczone zostaną inspirujące przykłady ze świata na to, jak pandemia przyspieszyła lub wpłynęła na trendy działań centrów handlowych oraz które z nich można wykorzystać w polskich obiektach.

Liczba uczestników na wrześniowe szkolenia jest mocno ograniczona. W obydwóch przewidziane jest maksymalnie 17 miejsc. Szczegóły szkoleń oraz formularze rejestracyjne dostępne są na stronie: https://prch.org.pl/pl/wydarzenia/edukacja.

Źródło: www.prch.org.pl

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button