FACILITY MANAGEMENT

Lista szkoleń Polskiej Rady Centrów Handlowych na listopad 2020

Od września, po kilkumiesięcznym okresie zawieszenia stacjonarnych kursów z związku z pandemią koronawirusa, Polska Rada Centrów Handlowych wznowiła szkolenia i spotkanie klubowe. Na listopad przewidziane są następujące wydarzenia:

  • 17.11.2020, Warszawa: Content Marketing. Taktyki skutecznego i długofalowego wykorzystania influencer, gaming i video marketingu w zarządzaniu eventami w centrach handlowych. Szkolenie odnosi się umocnienia pozycji działań on – line w „nowej rzeczywistości”. Podczas warsztatów poruszony będzie aspekt zaplanowania digitalowej części planowania takiego eventu. Szkolenie ma pokazać w jaki sposób połączyć video, gaming, content i influencer marketing z eventami w centrach handlowych i przenieść je na nowy, skalowalny poziom. W trakcie spotkania wykorzystana zostanie ekspercka wiedza, pokazane praktyczne zastosowanie poznanych narzędzi, zaprezentowane case studies oraz włączone elementy interaktywne. Program szkolenia obejmuje między innymi poznanie najnowszych trendów i grup docelowych  gamingu, YouTube i influencerów; propozycje jak połączyć świat off i on – line podczas współpracy z influencerami; maksymalizację efektywności – jak mierzyć efekty rozszerzenia eventu o content marketing. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00 – 17:00, 17 listopada w Centrum Konferencyjnym AS-BUD w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona do 17 uczestników.
  • 19.11.2020, Warszawa: Nowe Technologie podnoszące poziom bezpieczeństwa w centrach handlowych – futurystyczne rozwiązania dostępne już dziś. Szkolenie ma przybliżyć sposoby na wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w branży security na terenie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Podczas spotkania omówione zostaną wyzwania, rozwiązania i rekomendacje dla obiektów komercyjnych. Szkolenie obejmie też tematy związane z RODO. Ramowy program szkolenia zakłada między innymi: AI w systemach telewizji dozorowej CCTV, RODO a urządzenia security rejestrujące wizerunek, rozwiązania zawiązane z obostrzeniami spowodowanymi epidemią Covid-19, obiekty komercyjne w dobie terroryzmu. Spotkanie przewidziane na 19 listopada odbędzie się w Centrum Konferencyjny AS-BUD w Warszawie. Do szkolenia może przystąpić siedemnaścioro uczestników. Szczegóły dostępne na stronie organizatora.

Źródło: www.prch.org.pl

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button