FACILITY MANAGEMENT

Lista szkoleń Polskiej Rady Centrów Handlowych na październik 2020

We wrześniu ponownie ruszyły szkolenia PRCH, które od wiosny toczyły się wyłącznie w trybie online. Po edycji wrześniowych konferencji, w październiku Rada rusza z kolejnymi spotkaniami. Do listopada PRCH przewiduje szkolenia dotyczące:

  • 13 października 2020, Warszawa: Efektywność eventów w centrach handlowych. Praktyczne sposoby na lepsze wykorzystanie technologii oraz nowoczesnych narzędzi w celu skutecznej monetyzacji atrakcji w centrach handlowych. Szkolenie dotyczyć będzie kolejnych celów, jakim mogą służyć eventy w centrach handlowych. Prowadzący wskażą co jeszcze, poza traffickiem, można uzyskać organizując taki event. Duża część spotkania poświęcona będzie także możliwościom monetyzacji eventów dzięki nowoczesnym technologiom. Część poświęcona technologicznym nowinkom poruszy także tematykę synergii online i offline oraz czego możemy dowiedzieć się o uczestnikach galeryjnych eventów i jak można tę wiedzę wykorzystać. Szkolenie odbędzie się w godzinach 10 – 17 w AS-BUD Centrum Konferencyjne. Więcej szczegółów na stronie organizatora.   
  • 15 października 2020, Warszawa, Strategiczny Facility Management. Rola Facility Managera w realizowaniu strategii biznesowej organizacji. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają spojrzeć na strategiczny facility management od strony praktycznej. Pokazane będą case studies z obszaru Polski i zagranicy. Celem szkolenia jest odpowiedź na pytanie czym współcześnie jest facility management w Polsce i jak wypada jego pozycja na tle innych krajów europejskich. Duża część szkolenia poświęcona będzie zagadnieniu „Facility management a strategia biznesowa”. Szczegóły: www.prch.org.pl.
  • 22 października 2020, Warszawa, Praktyczne problemy w umowach najmu lokali handlowych. Program szkolenia obejmuje między innymi: umowne regulacje dotyczące prac aranżacyjnych (inwestorzy, pozwolenia, odpowiedzialność za prace i opóźnienia), wskazówki jak konstruować umowy najmu, praktyki negocjacyjne, kary umowne (plus wybrane orzeczenia sądów), omówienie co według kodeksu jest niezbędne w umowie, czasochłonne klauzule, case studies i praktyczna sesja warsztatowa. W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 25 osób. Każdy z uczestników, po warsztatach, otrzyma certyfikat PRCH Expert Development Programme. Szczegóły dostępne są na stronie organizatora.

Źródło: www.prch.org.pl

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button